Island House Near Curacao International Airport Cur Ξενοδοχείο
| Wi-Fi | Πισίνα Πισίνα κατάδυσης | Σπα & Ευεξία Σπα lounge Μασάζ σε όλο το σώμα Μασάζ κεφαλής Μασάζ πλάτης |
| Φαγητό/Ποτό Εστιατόριο Σνακ μπαρ στην πισίνα | Συνεδριακές εγκαταστάσεις Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων | Πρωινό Πρωινό στο δωμάτιο |
| Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Island House Near Curacao International Airport Cur Ξενοδοχείο Βίλλεμσταντ διαθέτει εστιατόριο και αποθήκευση αποσκευών, καθώς και αυτοκίνητα προς ενοικίαση, και απέχει 5 χιλιόμετρα από το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Κουρακάο. Αυτός ο ξενώνας διαθέτει 9 δωμάτια στην περιοχή διασκέδασης, περίπου 7 χλμ. από πολιτιστικά αξιοθέατα, όπως Gallery Alma Blou.
Αυτό το ξενοδοχείο έχει άνετη τοποθεσία, περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από τα Σπήλαια Hato. Landhuis Bloemfontein βρίσκεται σε απόσταση περίπου 4 χλμ. Η στάση λεωφορείων Hato Caves απέχει μόνο 10 λεπτά με τα πόδια από το Island House Near Curacao International Airport Cur Ξενοδοχείο.
Τα δωμάτια περιλαμβάνουν μπαλκόνι και βεράντα για την άνεση των πελατών. Προσφέρουν θέα στην πισίνα.
Αυτό το κατάλυμα σερβίρει ευρωπαϊκό πρωινό κάθε πρωί και προσφέρει φρέσκα φρούτα, τυρί και φρέσκα αρτοσκευάσματα. Στις εγκαταστάσεις λειτουργεί μπαρ πισίνας. Το Perfect Landing Poolbar & Restaurant σερβίρει διάφορα πιάτα ιταλικής κουζίνας και απέχει περίπου 2 χλμ. από το άνετο Island House Near Curacao International Airport Cur Ξενοδοχείο.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Landhuis Klein Piscadera4503 χλμ.
- Landhuis Mina Scharbaai4624 χλμ.
- Landhuis Raphael4380 χλμ.
- Veeris Resort4174 χλμ.
- Sambil Curacao4657 χλμ.
- Misa di Mama di Bon Koseha4275 χλμ.
- Cinemark4825 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Κουρακάο4,1 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Υπηρεσία θυρωρού
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Αποθήκευση αποσκευών
- Καφετέρια
- Πυροσβεστήρες
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Κοινόχρηστη κουζίνα
- Πρωινό στο δωμάτιο
- Εστιατόριο
- Σνακ μπαρ στην πισίνα
- Σνακ Μπαρ
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
- Δείπνο
- Συσκευασμένα μεσημεριανά γεύματα
- Ειδικά διαιτητικά μενού
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα κατάδυσης
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
- Σπα lounge
- Μασάζ πλάτης
- Μασάζ κεφαλής
- Μασάζ σε όλο το σώμα
- Μασάζ πελμάτων
- Υπαίθριο μπάνιο
Υπηρεσίες
- Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
- Υπηρεσία δωματίου
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Ενοικίαση αυτοκινήτου
- Πλύσιμο ρούχων
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
- Ποτό καλωσορίσματος
- Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων
- Happy hour
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Επιτραπέζια παιχνίδια
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ✈
Πού βρίσκεται το πλησιέστερο σε τo Island House Near Curacao International Airport Cur Ξενοδοχείο αεροδρόμιο;
Το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Κουρακάο βρίσκεται σε απόσταση 0,9 χλμ. από τo Island House Near Curacao International Airport Cur Ξενοδοχείο. - ❓
Πώς μπορούμε να φτάσουμε σε τo Island House Near Curacao International Airport Cur Ξενοδοχείο από το αεροδρόμιο;
Μπορείτε ως πελάτες του τo Island House Near Curacao International Airport Cur Ξενοδοχείο να ζητήσετε πούλμαν αεροδρομίου. Σας συνιστούμε να τηλεφωνήσετε στο ξενοδοχείο για λεπτομέρειες. - 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo Island House Near Curacao International Airport Cur Ξενοδοχείο;
Τo Island House Near Curacao International Airport Cur Ξενοδοχείο παρέχει ιδιωτική στάθμευση. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε ξενώνας;
Οι τιμές στο ξενώνας ξεκινούν από 49$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - ❓
Με τι τρόπους πληρωμής μπορεί κανείς να πληρώσει σε ξενώνας;
Ξενώνας δέχεται:- Visa
- Maestro
- Bankcard
- 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo Island House Near Curacao International Airport Cur Ξενοδοχείο;
Σε τo Island House Near Curacao International Airport Cur Ξενοδοχείο μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Μικρό δωμάτιο, Οικονομικό δίκλινο δωμάτιο και Απλό δωμάτιο. - ❓
Τι πισίνα διαθέτει ξενώνας;
Υπάρχει πισίνα σε ξενώνας.